Автоматичні ворота в Івано-Франківську від кузні Hors.

Фурнітура, автоматика для воріт, монтаж - тел.: 066 386 33 39

 

Переглянути останні роботи

Не один гараж не буде повноцінно функціонувати без наявності воріт. Вони є важливим захисним елементом від негоди та непрошених відвідувачів, окрім цього допомагають у створенні комфортних умов для збереження автомобіля. Сучасні гаражні системи характеризуються індивідуальністю, яка проявляється в способі відкриття та габаритах, а також в стилі та дизайні. Тому потрібно враховувати, вибираючи гаражні ворота не лише розміри, а і архітектуру.

Основні різновиди та функціонал воріт

Відкатні ворота в Івано-Франківську, як і в інших населених пунктах, мають різні види. Головний параметр, за яким вони класифікуються, це спосіб відкриття і закриття. За принципом пересування конструкції бувають:

 

   -   Підйомно-секційні. Займають мінімум простору, відкриваються під стелю вгору. Полотно складається із секцій, рухливо об'єднаних спеціальними петлями між собою. Надійні, безшумні, зносостійкі і зручні в експлуатації.

 

   -   Розпашні. Відкриваються всередину та назовні простору. Конструкція проста, надійна, характеризується легким монтажем та невисокою вартістю. Полотно просте або ажурне, облицівка може бути різноманітна.

 

   -   Відкатні Ворота. Прекрасний вибір для заміського будинку та котеджної території. Відриваються в сторону, не займаючи багато місця. Мають електропривод, який їх безшумно відкриває-закриває.


Кожен варіант має свої переваги в експлуатації та деякі недоліки. Вибір суто індивідуальний, залежить від багатьох критеріїв та бажань власника. Сучасна конструкція автоматичних воріт, може встановлюватися в отвори невеликих, середніх розмірів. Важливо щоб на розпашні, підйомно-секційні та на відкатні ворота фурнітура в Івано-Франківську вибиралася якісна та надійна.

Досить різноманітний асортимент ворітних конструкцій представлений компанією HORS. Тут можна придбати автоматичні, відкатні, підйомно-секційні конструкції. На різні моделі, в тому числу і на розсувні ворота ціна в Івано-Франківську достатньо різна. Це пояснюється різноманітними видами даної продукції та установленої фурнітури чи автоматики. Вартість залежить від складності конструкції, наявності автоматизованих систем, а також від ціни використовуваних при виробництві матеріалів.


Вибір автоматичних воріт для гаража

На сьогоднішній день перевагу вибору мають автоматичні ворота в Івано-Франківську. Вони надійні тв. дуже зручні в повсякденній експлуатації. Якісно виконують такі функції:

   • Захист від небажаного проникнення недоброзичливців;
   • Зберігання комфортної температури та мікроклімату в приміщенні;
   • Відкриття та закриття, що характеризується високою швидкістю;
   • Розділову, що дозволяє розділяти зону на відсіки, бокси;
   • Компактність воріт, що дозволяє економити простір;
   • Естетика, коли підбирається стиль відповідно з зовнішнім виглядом.

Вас цікавить питання, де продається надійна та якісна автоматика для воріт в Івано-Франківську? Варто звернутися в компанію HORS, де представлений доступний та широкий

асортимент автоматичних систем воріт, здатний задовольнити побажання кожного покупця. Висококваліфіковані фахівці проведуть всі необхідні пояснення та консультації, допоможуть здійснити вибір. На дану продукцію ціна досить лояльна, що дає можливість швидко реалізовувати процес придбання і монтажу.