Ковані брами

 

Ковані та броньовані двері

 

Гаражні ворота

 

Ковані камінні набори

 

Ковані ліжка

 

Ковані дашки

 

Ковані огорожі

 

Ковані перила

 

Ковані підвазонники

 

Ковані решітки

 

   
Металеві сходи Ковані світильники

Ковані мангали,
альтанки, лавочки
та аксесуари з металу

   

 

Вигода при замовленні кування в HORS

Замовити та придбати ковані перила в Івано-Франківську, а також інші оригінальні предмети та елементи декору, однозначно вигідніше за все в нашу компанії HORS. Адже вся наша продукція відрізняється такими перевагами:

   • Термін служби більше 150 років
   • Не вимагають ремонту,надійні та міцні
   • Не потребують через деякий час реставрації
   • Не зношуються і виходять з ладу частини
   • Довговічність та надійність металу
   • Антикорозійна обробка всіх елементів виробів
   • Порошкове фарбування, що також забезпечує захист металу
   • Відсутність переплат посередникам (ми самі все робимо)
   • Гарантія на всі виконані роботи.

І навіть не дивлячись на те, що ковані дашки в Івано-Франківську та інша кована продукціяможе мати немаленьку вартість, їх ціна в кінцевому рахунку виправдовується в кілька разів. В результаті престиж вам обійдеться дешевше, стане довговічним та надійним.

 

Івано-Франківськ - гарне місто, яке має тисячолітню історію. Не дивно, але тут часто можна зустріти різні вироби з кованого металу в оформленні будівель, інтер'єрів та прилеглих територій. Ковані ворота в Івано-Франківську чи інші елементи зустрічаються достатньо часто.Такі вироби не тільки прикрашають об’єкти красивими візерунками, вони є втіленням престижу, достатку і стилю. Головне, таке рішення економить фінанси та характеризується відсутністю подальших витрат протягом усього терміну служби.

Робота з душею від професіоналів

Коли в роботу вкладають душу, тоді навіть метал розпускається візерунками художнього характеру. Так працює наша компанія HORS. Навіть самому звичайному кованому виробу, починаючи від огорожі та закінчуючи поличкою у ванній кімнаті, можна надати вишуканий і привабливий вигляд. Витончені кручені балясини, які являються елегантним елементом декору, мають ковані сходи в Івано-Франківську. Квіти, листя, грона винограду гармонійно зібрані в композицію перетворять балкон в незвичайний куточок квітучого саду. Придадуть огорожі акуратний та дорогий вигляд оригінальні наконечники або піки. Ексклюзивні ковані елементи, наприклад, фігурки птиці та тварин, можуть вдало бути виконані в поєднанні з іншими унікальними елементами декору інтер'єру або ж у вигляді окремої композиції.

Достойний та різноманітний асортимент

За роки своєї діяльності наша компанія HORS напрацьована велику базу найрізноманітніших моделей та ескізів простих металевих виробів, а також предметів з елементами художньої ковки. У нашому каталозі з фото кованих виробів представлена лише мала частина предметів художнього кування з того, що ми вже зробили та можемо зробити. У нас можна замовити найкращі ковані брами в Івано-Франківську, а також ворота, дашки, огорожі, перила, сходи, решітки та багато іншого. Будь-яка обрана робота з каталогу буде виготовлена з урахуванням уяви, побажань клієнта, а також індивідуальних особливостей місця, де буде проводитися установка, в точності за обраним ескізу або представленому фото.