Художня ковка

Hors.if.ua якісно та з дотриманням термінів зробить і встановить будь-які ковані вироби, прості та складні, любої стилістики в місті Івано-Франківськ та області.


Сучасний дизайн та облаштування інтер'єрів в більшості випадків передбачає наявність елементів в стилі хай-тек або строгі класичні форми. Але все частіше споживачі, які хочуть бачити не просто красиве та оригінальне оформлення, а створити в будинку атмосферу комфорту і затишку, обирають художню ковку.

Переглянути роботи

 

Ковані та броньовані двері

Виготовлення кованих дверей - це один з  видів діяльності нашої майстерні. Ми демонструємо доволі широкий вибір металевих дверей і окремих додаткових аксесуарів для них - чудових кованих ручок для дверей найрізноманітнішого дизайну та кольорової гами, кованих петель, кованих накладок на двері. Крім того, наша кузня займається ексклюзивними, індивідуальними проектами, що розробляються з урахуванням окремих побажань замовника.

Переглянути роботи

 

Металеві конструкції

Виготовлення металоконструкцій - Наше підприємство виконує роботи з виготовлення та монтажу металевих конструкцій. Робота з металевими конструкціями та металом - це відповідальна і серйозна справа, яка вимагає від фахівців високого рівня підготовки, знань і досвіду. Ми готовіт взятись за виконання металевої конструкції практично будь-якої складності. Окремим напрямком нашої роботи є виготовлення різних модульних металевих конструкцій: кіоски, будівельні побутівки, вагончики, будиночки охорони, альтанки, вбиральні модульного типу з подальшою доставкою та монтажем

Переглянути роботи

 

Гаражні ворота

Наша компанія пропонує різні типи металевих гаражних воріт. Ми пропонуємо вам якісні гаражні ворота, які поєднують в собі надійність, міцність та довговічність. Виготовляємо металеві гаражні ворота будь-якого розміру за вашим бажанням. Додатково, вони можуть бути оснащені дверима і утеплені сучасними теплоізоляційними матеріалами. Фарбування воріт проводитися якісними фарбами будь-якого кольору або з допомогою порошкового напилення. Наші металеві ворота прослужать вам довгі роки.

Переглянути роботи


Зварювальні роботи

Дуже часто при проведенні різних будівельних, монтажних та демонтажних робіт потрібно провести будь-які зварювальні роботи. При наявності досвіду і відповідного інструменту їх можна провести власноруч - це вийде дешевше. Але якщо Ви все-таки вирішили скористатися послугами професіоналів - це обійдеться Вам трохи дорожче, проте робота буде проведена дуже якісно та надійно.

Ми зможемо надати Вам допомогу в прорахунку, виборі та доставці всіх зварювальних і супутніх матеріалів, потрібних для проведення зварювальних робіт.

Переглянути роботи